Dvacet pět kliků

Dvacet pět kliků

Jak se designují algoritmy, které mění naše názory? Kdo patří mezi top 10 českých youtuberů a kolik si vydělávají? Měli jsme se za komunistů líp? Myslíte si, že umíte hledat na Google? A jak v nás Instagram posiluje stereotypy?

Když čtete tyhle řádky, dost pravděpodobně se nacházím někde mezi lesem a Prahou, a tak s dovolením dnes tvorbu obsahu přenechám jiným. Od posledních kliků už totiž uplynul víc než měsíc, a tak mám pro vás opět pořádnou porci článků, které (podle mě) stojí za přečtení;

A kdyby vám nevadilo udělat jeden klik navíc a baví vás články, které pro vás píšu, budu moc ráda, když mě podpoříte hlasem v semifinále soutěže Žena roku 2021, kde jsem se nějakým zázrakem ocitla. Stačí kliknout na tento odkaz, vybrat kategorii Úspěšná na sítích a následně dát hlas. Moc děkuju. Vážím si toho.

2 Komentáře

  1. Kamila
    22.7.2021 / 18:58

    Díky moc za článek, Veru, a užívej si to v lese. Můžu se zeptat, co organizujete za tábory? V dobrém slova smyslu ti závidím, žes jako dítě jezdila na tábory podobné skautským (aspoň podle toho, co píšeš), já jezdila už na takové ty, kde bylo normální mít telefon a že by se spalo venku/ve stanu, to už vůbec. Je super, že takové ještě jsou.

    • 23.7.2021 / 8:36

      Kamčo, pro mě je tábor nedílnou součástí každého léta a jsem fakt vděčná, že jsem měla možnost na něj jezdit. Je to úplně jiný svět, kde neplatí skoro nic, na co jsme zvyklí v tom našem každodenním spěchu jednadvacátého století 🙂 My nejsme přímo skauti, ale jak říkáš, máme k nim dost blízko. Jdeme ve stopách lesní moudrosti a les, kde je tábor dnes, jsme sedm let zpátky koupili a vše jsme vlastníma rukama postavili, vybudovali. A i když tam teď už s prací nezvládnu jezdit na tři týdny v kuse, snažím se tam alespoň dojíždět, kdykoliv je to možné 🙂

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?