Dvacet čtyři kliků

Dvacet čtyři kliků

Jaká data o nás sbírají chytré telefony? Kdo stojí za profilem Svět influencerů? Zachrání Čína Evropu? Co mají společného země, které úspěšně bojují proti koronaviru? A jak bude vypadat svět v následujících měsících a letech?

Od posledních Kliků uběhl už celý měsíc, během kterého jsem svůj seznam zdrojů rozšířila o spoustu dalších (hlavně veřejnoprávních a nezávislých) médií, takže pro vás mám dnes pořádnou dávku zajímavých článků a témat k zamyšlení. Nebudu to teda zbytečně natahovat a přeju hezké klikání;

A kdybyste toho klikání měli přece jenom málo, tady najdete seznam zajímavých komentářů, rozhovorů a esejí týkajících se COVID-19.

Veronika ♥

6 Komentáře

 1. Andrea
  19.4.2020 / 8:44

  Dnes mi došlo, že jsem ještě nikdy neocenila, s jakou pravidelností články vydáváš a že se na něj můžu vždycky ve stejný čas těšit, děkuju za to <3 Zaujal mě hlavně článek o častých chybách v textu a článek o sbírání dat. Okamžitě se půjdu podívat, která aplikace má k čemu povolený přístup. Článek o světě po pandemii zatím nějak nemám odvahu otevřít

  • 19.4.2020 / 9:43

   Andy, moc děkuju, jsem ráda, že tě mé články baví:) A článku o světě po pandemii se neboj, je to naopak moc zajímavý pohled na následující vývoj.

 2. Anonym
  20.4.2020 / 13:02

  Dobrý den, Váš blog jsem objevila na základě rozhovoru, který vyšel v časopise Téma. Jsem pravidelným čtenářem, baví mě to tu:-), nemohu se ale zbavit dojmu, že Vás něco trápí. Máte smutný pohled.
  Chtěla jsem se zeptat, zda neplánujete „představit“ Váš šatník, jelikož mi přijde, že máte vážně vkus a cit pro krásné a kvalitní věci. Ať se daří, hezký den, PR.

  • 20.4.2020 / 21:35

   Dobrý den, jsem moc ráda, že vás moje tvorba baví. Pokud jde o mou náladu, je pravda, že poslední týdny byly celkem náročné, ale teď už se vše snad obrací k lepšímu. A moc děkuji za tip na článek, přidávám si ho na seznam:)

 3. 25.4.2020 / 14:42

  Ty jo, tyhle výčty mě dost baví. Nejvíc mě asi zarazilo to, že za profilem Svět influencerů stojí chlapi. Já si to asi nějak trochu myslela, ale i tak jsem si myslela, že tam bude žena. Ty jsou totiž na tyhle blbý reklamy trochu citlivější a drsnější. Ale tak proč ne?.

  Jinak na ten dokument (film) o marketingu se ráda mrknu, to mě teda zajímá o čem to vlastně bude. Nedokážu si to nějak představit.

  Verča ze Ztracena v Praze | Co číst a poslouchat? A jak na tom celém ušetřit? | TIPY

  • 25.4.2020 / 19:55

   Veru, já jsem se s autory Světa infleuncerů prvně setkala koncem roku na schůzi pod záštitou AKA, kde jednáme o influencerském kodexu, a taky jsem byla dost překvapená:) A na dokument se určitě podívej, fakt stojí za to!

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?