Devatenáct kliků

Devatenáct kliků

Jak získat přes noc dva a půl milionu followers? Co všechno o nás ví Google? V jakých českých restauracích vás obslouží robot? A jak vypadá blogerský život z druhé strany?

Čím jsem starší, tím rychleji mi ten čas letí. Během června jsem si konečně dovolila trochu víc žít a když jsem se dnes ráno podívala do diáře, s překvapením jsem zjistila, že od posledních kliků už zase uplynul celý měsíc. Jako vždy, ukládala jsem si během něj všechny zajímavé články, na které jsem narazila, a teď nastal ten pravý čas, abych je poslala dál. Takže si udělejte pohodu a s chutí se pusťte do klikání!

Veronika ♥

4 Komentáře

 1. 20.6.2019 / 15:00

  Ahoj Verčo,
  zajímalo by mě, jak si články ukládáš. Do záložek v prohlížeči, do wordu nebo nějaké speciální apky? Já mám uložených záložek v prohlížeči tolik, že v tom nenajdu už vůbec nic. 😀

  • 20.6.2019 / 15:33

   Luci, všechny zajímavé weby sleduji na bloglovin, kde se mi automaticky stahují nejnovější články, které si každý den čtu. A když mě některý zaujme, uložím si odkaz do poznámek v počítači:)

 2. 16.7.2019 / 21:13

  Lucčin blog sleduji teprve chvíli, vlastně od chvíle, kdy jsem sama maminka, ale tenhle její článek je podle mě snadno aplikovatelný na každého, kdo se v téhle oblasti pohybuje. Je skvělé, že jsi ho sdílela.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?