Co maj dělat hnusný holky?

Co maj dělat hnusný holky?

Buď budeme přirozené, nebo krásné. Nic mezi není.

Všude se píše, že muži nejvíc oceňují přirozenou krásu. Přirozeně plné rty. Přirozená prsa. Přirozené řasy. Přirozený (nebo nejlépe žádný) make-up. Taky prý nemají rádi věčné dietářky a mnohem víc ocení holky, co si s nimi večer pochutnají na pizze nebo zajdou na pivo.

Na tom není vůbec nic špatnýho. Chápu to. A kdybychom se všechny rodily přirozeně krásné, plastické operace a diety nechť zmizí z povrchu zemského. Jenže tahle na první pohled hezká skutečnost jaksi zapomíná na menšinu žen, do které se řadím i . Hnusný holky. Takový, který nevyhrály genetickou loterii a pro který je přirozená krása nedosažitelný oxymorón. Buď budeme přirozené, nebo krásné. Nic mezi není.

Vemte si třeba takový prsa. Jasně, že nejhezčí by byly přirozený dvojky, trojky. Jenže když na ně čekám už šestadvacet let a pořád nedorazily, mám jen dvě možnosti: Buď zůstanu přirozeně plochá, nebo budu uměle prsatá.

Jestli chci mít plné rty, pěknou pleť, lehce narůžovělá líčka a husté řasy, jak definuje ideál přirozené krásy, bez výplní kyselinou hyaluronovou, konturky, krycího make-upu, tvářenky a řasenky se to, co potkávám ráno v zrcadle, za krásné rozhodně považovat nedá. Buď budu přirozeně hnusná, nebo uměle krásná.

A pokud jde o diety, ani netušíte, jak moc bych si přála jíst a pít, co hrdlo ráčí, a mít při tom postavu jako ze žurnálu (s titulem Přirozená krása, samozřejmě). Jenže moje tělo zřejmě nepostřehlo, že už dávno nejsme v pravěku, a pro jistotu si vytváří tukové zásoby na několik let dopředu, když se na jídlo jen podívám. Takže partner buď může jít na pizzu a pivo s velrybou, nebo na salát s pěkně štíhlou dietářkou.

Přirozená, nebo krásná. Bez čárky to u hnusnejch holek prostě nejde.

*glosa :))

4 Komentáře

  1. Anonym
    15.12.2023 / 8:43

    Veru, nejsi na sebe tady moc tvrdá? Přijde mi, že ošklivost vypadá opravdu, opravdu jinak. Úplně chápu, že ten sklon k přibírání je frustrující, sama to hodně řeším, ale ty i kdybys byla znovu při těle, tak máš moc hezký obličej, oči… A hlavně to, co ti bylo ubráno na kráse (byť si já myslím, že toho moc není), ti bylo přidáno na vnímavosti a chytrosti. Když jsem rodičům pouštěla dokument o OnlyFans, tak táta poukázal na kontrast mezi tebou („takovou chytrou milou holkou“) a těmi, které na síti působí.

  2. Anonym
    8.1.2024 / 16:04

    Nikdo není dokonalý a věřte nebo ne Veru, i ten největší ideál, který nám vštěpuje společnost, že je nekrásnějsí, tak i ten se sebou není spokojený a možná má i větší mindráky než my. Chceme totiž víc a víc. Jenomže stejně nikdy nejsme spokojení. Jste nádherná ženská, jenomže jako já dříve, nejspíš ten kompliment nedokážete přijmout. Já mám ty dvojky, trojky jak píšete a mě by se zase líbilo mít menší. Dříve. Než jsem se zašla milovat. Každý říká, milujte se jací jste. Jenomže v dětství nám svět ukazoval, že se nemáme milovat jací jsme. A to nám zůstalo. Byla jsem na pobytu sebelásky. A pak jsem začla pracovat sama u „vzorec pro život“ na youtube „meditace vyléčení vnitřního dítěte“. Než se začnete měnit tak jak popisujete, zkuste cokoli jiného. Změnit svou minulost, vymazat ji tím, že ji znovu prožijete. A třeba budete nosit taková trička, kde vaše prsa tak vyniknout, že na ně heště budete pyšná. S láskou Káťa

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?