20 tipů na podzimní čtení

20 tipů na podzimní čtení

Je krátce po osmé ráno a já právě sedím u malého mramorového stolku v Cukrárně Myšák, piju černou kávu a užívám si tenhle dokonalý moment. Moment, kdy jsem pánem svého času. Kdy si můžu pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

Po uspěchaném září, které bylo plné zařizování, víkendových výletů a narozeninových oslav, mi začíná trochu klidnější období, během kterého se chci zase zaměřit na sebe. Chci se dál vzdělávat ve fotografování, francouzštině i marketingu, pracovat a volný čas, který jsem poslední roky tak moc postrádala, věnovat psychickému a fyzickému zdravíChci zpomalit. Nevyčítat si, že jeden den neotevřu e-mail. Trávit čas s lidmi, které mám ráda, odpočívat a číst jednu knížku za druhou.

A abych ani poslední bod nezanedbávala, rozhodla jsem se, že vám tu dnes ukážu seznam, který pracovně nazývám chci přečíst a který obsahuje knihy, se kterými strávím letošní podzim a zimu. Doufám, že vás můj výběr inspiruje a budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, s jakými knížkami trávíte sychravé podzimní dny vy;

A kdyby vám to bylo málo, podívejte se ještě na článek Deset knih, které mi otevřely oči nebo do výběrů na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Veronika ♥

6 Komentáře

 1. 7.10.2020 / 18:51

  Některé z vyjmenovaných knížek mám už přečtené, každopádně si článek ukládám a až budu potřebovat čtecí inspiraci, znovu na něj mrknu 🙂 Já teď jedu docela vlnu Kinga, přečetla jsem za poslední dobu Řbitov zvířátek, Osvícení a teď čtu Doktor spánek. Třetí jmenovaná se mi zatím líbí asi nejvíce.

 2. Nikča
  8.10.2020 / 14:18

  Veru, rozhodně si přečti Ohníčky všude kolem! Je to boží a na podzimní večery jako dělaný! 🙂 Jinak seznam moc hezkej, kolik cca tipuješ, že z toho reálně přečteš? Protože jestli všechno, máš můj obdiv <3

 3. 9.10.2020 / 20:14

  O myších a lidech bych přečíst mohla, znám jen film s Garym Sinisem. A Velký Gatsby bylo Velké nudné zklamání. Jinak je neznám.

  • 10.10.2020 / 16:21

   O myších a lidech je jedna z mých nejoblíbenějších knih, tak proto si ji chci přečíst i v angličtině:) To samý Velký Gatsby, mám ji moc ráda.

Napsat komentář:

Accessibility Toolbar


Copak hledáte?