Site icon VERONIKA

Photo Diary || Červen 2017

Právě sedím v jedné roztomilé vinohradské kavárně, usrkávám filtrovanou kávu a venku se na mě usmívá slabé letní sluníčko. Probírám se všemi fotkami, které jsem za poslední měsíc zase posbírala, a vzpomínám na všechny ty chvíle plné radosti, kávový výlet do Brna, přenádhernou Kodaň i jedinečný Brusel
Zároveň však nedokážu uvěřit tomu, jak rychle ten čas letí. Mám pocit, jako by to bylo včera, co jsem  si s velkou úlevou přebírala maturitní vysvědčení, a najednou mi diář ukazuje už sedmý kalendářní měsíc. Ale asi to tak má být. Když žijeme, a tím myslím doopravdy žijeme, nevnímáme čas a užíváme si každičký okamžik. Někdo k tomu potřebuje skákat padákem, někomu stačí pohodlný ušák a napínavá knížka. Ať už to máte jakkoliv, slibte mi, prosím, že Vám tohle léto uteče lusknutím prstu. Protože to bude jasné znamení, že jste si ho vychutnali plnými doušky.
Teď už ale zpátky k tématu. S novým měsícem mám pro Vás opět takové malé shrnutí mých posledních dnů, Vaše oblíbené Photo Diary. Nechybí nespočet kaváren, soboty strávené na farmářských trzích, blogerské schůzky a autorské čtení Martinky, která nás nechala nakouknout mezi řádky své knihy Minimalismus.
Co se týče mých dalších plánů, tak se na konci měsíce chystám ještě do Londýna (kam se už ohromně těším!) a teď už pomalu balím spacák, holínky a pláštěnku, protože v pátek vyrážím na pár dní do přírody, kam jedu navštívit spoustu malých lesních skřítků. 
 
Tak se mějte famfárově a užijte si fotky,
Veronika ♥
Dokonalý oběd v Cafefin ♥
Emička s Dittuš ♥
La Bohéme Café ♥
Snídaně v Coffee room ♥
Bella Vida Café ♥
Můj šálek kávy ♥
Blogerský event s vlasovou péčí Franck Provost ♥
Nová kavárna Coffee Corner Bakery na Vinohradech ♥
Cascara time ♥
Cafefin ♥
Úžasná kavárnička Nový Svět ♥
Je mi ctí být vedle takových jmen ♥
Kavárna Pražírna ♥
Martinka ♥
VisitInn Café ♥
Náplavka ♥
Taky máte skvrny od kafe… VŠUDE?
Ema Espresso Bar ♥
Cafefin ♥
Náplavka ♥
Nejmilejší Herbivore ♥
Pražírna ♥
Petřín ♥
La Bohéme Café ♥
SmetanaQ
Sólista ♥
Coffee room ♥
Exit mobile version
Přejít k navigační liště