VERONIKA

Jak se změní svět po pandemii? 15 pozitivních věcí, které nám koronakrize přinese

Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že všichni čekáme, až se koronavirus přežene. Snažíme se chránit zdraví vlastní i našich blízkých, dodržujeme přísná opatření a spřádáme plány, co budeme dělat, až to skončí. Ale jak bude svět vypadat, až to skončí? Vrátíme se zpět do zajetých kolejí a budeme dělat, že se nic nestalo?

Jak asi tušíte, je zřejmé, že až se pandemie přežene, náš život bude jiný. Možná horší. Možná lepší. Jelikož toho ale o negativních dopadech na ekonomiku i naše osobní životy už bylo řečeno víc než dost, rozhodla jsem se dnes dát dohromady několik pozitivních věcí, které nám podle mě koronakrize přinese. Tady jsou:

A v neposlední řadě doufám, že si všichni začneme víc vážit věcí, které jsme dřív brali za samozřejmost. Že se budeme radovat z toho, že můžeme cestovat, zajít si na kafe do kavárny a trávit večery ve společnosti přátel. Že nebudeme zapomínat na to, jak důležité je dbát na naše zdraví a být ohleduplný k okolí. A že nám to nevydrží jen pár týdnů, ale už napořád.

Jaké pozitivní dopady vnímáte vy? Budu moc ráda, když mi je napíšete do komentářů nebo v soukromých zprávách na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Veronika ♥

Přejít k navigační liště