Site icon VERONIKA

Jak mít mapu kaváren vždy po ruce?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem před pár lety vytvořila mapu kaváren, splnila jsem si svůj malý sen. Ještě větší radost mi ale dělají všechny zprávy, které mi od vás té doby chodí. Kdykoliv čtu ty krátké řádky o tom, kolik nových míst jste díky mě objevili a jak vám mapa pomohla při vašich toulkách světem, zalije mě vlna štěstí. Přesně to byl totiž můj cíl – ukázat vám podniky, kde se budete cítit dobře. Kde dostanete nejen skvělou kávu, ale odnesete si i příjemný zážitek. Kde majitelům nejde jen o vidinu zisku, ale kde dělají svou práci poctivě a s láskou.

A i když většina z vás počítačovou verzi této kofeinové mapy už zná, mám pro vás dnes malý návod, jak mít seznam těch nejlepších kaváren vždy při sobě. Než se tedy pustíte do čtení, vezměte si do ruky i váš telefon a jdeme na to.

Jak na mapu kaváren v mobilu?

Jako první je potřeba mít v mobilu nainstalovanou aplikaci Google Maps a vlastnit účet na Google, přes který jste přihlášení jak na počítači, tak ve svém telefonu. (Nebojte, obojí už pravděpodobně máte.)

Následně pro jistotu klikněte na tento odkaz, aby si Google zapamatoval, že jste mapu kaváren někdy navštívili. (Neptejte se mě, jak je to možné. Strýček Google prostě ví.)

Pak už stačí jen otevřít aplikaci Google Maps, dole kliknout na Uloženo a pak na horní liště zvolit možnost Mapy (pravděpodobně budete muset zascrollovat vpravo).

Z možností, které se vám ukážou, klikněte na mapu kaváren a můžete začít objevovat!

Veronika ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště