Site icon VERONIKA

Dickpic? Díky, nechci

Rozmohl se nám tu takový nešvar. Čtyři z deseti žen uvádí, že někdy obdržely nevyžádané explicitní obrázky pánského přirození. A ani já a moje kamarádky nejsme výjimkou – dickpic k snídani, dickpic před spaním… Chuťovka. Většinou z profilu zahaleného pod rouškou anonymity, bez zbytečného pózování, filtrů, vybírání nejlepšího úhlu. Hezky tak, jak jim ho příroda nadělila. A hlavně – bez jakéhokoliv náznaku, že bychom o fotku penisu měly sebemenší zájem. Co muže k posílání dickpics neznámým ženám vede?

Ač se nám to, holky, možná bude zdát neuvěřitelné, studie zveřejněná v The Journal of Sex Research říká, že pánové, kteří posílají nevyžádané snímky svých intimních partií, tak činí především s nadějí, že na oplátku dostanou buď podobné obrázky, nebo aspoň sexuální interakce (čehož se od většiny z nás nedočkají). Další část respondentů doufá, že svým přirozením ženu na druhé straně vzruší (nevzruší), a osmnáct procent uvedlo, že obrázky posílá proto, že je vzrušuje představa šokované ženy.

Další průzkum na toto téma od Kinsey Institute pak uvádí, že mezi nejčastější důvody, proč si muži své nástroje fotí a posílají je ženám, patří:

Menší množství tzv. dickpicerů přiznává, že fotky posílá kvůli traumatu z dětství (nejčastěji proto, že je rodiče za nahotu zahanbili, takže si to tímto jednáním kompenzují) nebo že mají masochistickou motivaci a chtějí slyšet urážky na svůj penis. (Pro ty tu jsou ale jiné platformy.)

Dickpic? Díky, nechci

Nicméně, ať už je, pánové, vaše motivace jakákoliv, ráda bych to jednou provždy uvedla na pravou míru: o fotky vašich penisů zájem nemáme. Většině z nás připadají nechutné, obtěžující, zoufalé, v lepším případě k smíchu. Stejnětak byste se měli smířit s tím, že nás mnohem víc než digitální záznam vašeho nahého těla vzruší pohled na pářící se opice. A pokud nám rozesíláte vaši chloubu v naději, že s vámi půjdeme na rande, stane se přesný opak. V lepším případě zůstaneme doma a zasmějeme se nad tím s kamarádkami, v horším se vydáme rovnou na policii. Jedná se totiž o sexuální obtěžování, které je v Česku trestné.

PS: Vím, že se to netýká všech mužů, ale… fakt vás není málo.

Exit mobile version
Přejít k navigační liště