Site icon VERONIKA

25 tipů, kde se vzdělávat online

Internet, čas a odhlodlání. Nic víc v dnešní době nepotřebujeme k tomu, abychom se naučili všechno, co se naučit chceme. Vzdělání nebylo nikdy dosažitelnější a byla by velká škoda tuhle příležitost promarnit. Kde najdete kurzy a inspirativní přednášky, které vám pomůžou posunout se zase o kus dál?

Jestli jste četli předchozí článek, víte, že mě (stejně jako spoustu z vás) okolnosti přiměly vymyslet plán B. Celosvětová pandemie a s ní příchozí lockdown zmrazily (nebo zmařily?) několik projektů, do kterých jsem se chtěla pustit, až dodělám školu, a většinu snů jsem musela odložit na neurčito.

Místo truchlení nad tím, jak na nic celá situace je, jsem si ale přiznala, že ačkoliv mám teď na nějakou dobu (podnikatelskou) neschopenku, dokud se nedostanu do existenciálních problémů, jsem na tom vlastně ještě dost dobře.

A tak jsem si první týden po uzavření života užila všech radostí, které jsem přes rok zanedbávala, a teď nastal čas posunout se zase o kus dál. Hodiny, které bych za normálních okolností věnovala práci, co mi odpadla, chci využít ke vzdělávání. Chci se naučit další fotografické a editační techniky, přivzdělat se v oblasti marketingu i psychologie a naučit se věci, které do teď ležely na seznamu jednou

A jelikož vím, že názor, že vzdělávání nekončí maturitou nebo vysokoškolským diplomem, sdílíte se mnou, přináším vám dnes několik tipů na vzdělávací weby, které vám v seberozvoji pomůžou. Ať už si chcete poslechnout přednášky ze světových univerzit, zlepšit se v cizím jazyku nebo se konečně naučit vařit, vyšívat, nastavovat reklamy na Facebooku či cvičit jógu, věřím, že tady najdete, co hledáte:

Jazykové okénko

A kdyby vám to bylo málo, nezapomínejte ani na YouTube, univerzitu 21. století, nebo si přečtěte tento článek, kam pravidelně doplňuji všechny zajímavé weby, podcasty a účty, které sleduji.

Veronika ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště