VERONIKA

17 tipů na letní čtení

Jak už pravděpodobně víte, knížky jsou nedílnou součástí mého života. Každý večer před spaním si přečtu několik stránek a je to takový můj malý usínací rituál. Poslední roky čtu teda převážně knihy týkající se marketingu, ale řekla jsem si, že si v létě trochu oddychnu a konečně se vrhnu i na beletrii, kterou teď neustále odkládám. A jelikož vás tipy na knížky vždycky zajímají, rozhodla jsem se s vámi dnes sdílet seznam toho, na co se během letních měsíců chystám. Seznam je to celkem obsáhlý, tak už to nebudu déle natahovat a jdeme na to!

A aby toho nebylo málo, tak tady ještě přikládám pár tipů na knihy, které jsem už přečetla a myslím, že by vám rozhodně neměly uniknout;

No a pokud si teď říkáte, kde na to čtení má člověk pořád brát čas, mám pro vás ještě jeden bonusový tip. Martinus před pár dny přišel s naprosto geniální myšlenkou, jak nám věnovat více času na čtení, a vyhlásil soutěž, ve které výhercům daruje čas na to, aby si mohli číst. Jak to celé funguje se dozvíte tady a jediné, co musíte pro účast v soutěži udělat, je do 30. června vytvořit objednávku na cokoliv, na co budete mít zrovna náladu.

Tak vám přeju hodně štěstí, spoustu přečtených knih a připomínám, že knižní tipy pravidelně ukládám i do Výběrů na mém Instagramu. Jo, a abych nezapomněla, až vyhrajete to moře času, popadněte Prague Coffee Guide a vydejte se s knížkou do nějaké z pražských kaváren. Je to totiž moc fajn!

Jaké knihy doporučíte vy mně? Na co se v létě chystáte?

Veronika ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště