Site icon VERONIKA

Tipy | Leden 2021

Nechce se mi tomu ani věřit, ale první měsíc (zatím ne moc šťastného) roku 2021 je u konce. A já mám pro vás opět porci tipů na nové kavárny, restaurace, kosmetiku a projekty, které mě během něj zaujaly. Hezké čtení!

KAVÁRNY & BISTRA & RESTAURACE

Tentokrát pro vás vzhledem k současné situaci nemám žádné osobní doporučení, ale dám vám alespoň tipy na tři nové podniky, které chci navštívit hned, jak to bude možné. Takže jestli mému vkusu důvěřujete a / nebo holdujete objednávkám jídla domů, zapište si Fortel Smíchov, Dian a Café v Ráji.

KOSMETIKA

Pokud jde o kosmetiku, tam už je to dneska pestřejší. S novým rokem jsem se rozhodla posunout svůj vizážistický um zase o kousek dál, a tak jsem si ve spolupráci s Notinem objednala (a následně i zamilovala) štětec na konturování a bronzer, sadu štětců pro líčení očí, čisticí podložku a vynález všech vynálezů – organizér, který jsem si připevnila na zeď v koupelně, aby se mi štětce všude neválely.

V péči o vlasy zůstávám stále věrná řadě Wella Professionals SP Repair, ale rozšířila jsem svou sbírku olejíčků o Phytorelax Laboratories Olio Di Argan s arganovým olejem, který (prý) umí s vlasy zázraky. Tak doufám, že je brzy uvidím.

Dalším produktem, který se stal pevnou součástí mé kosmetické taštičky, je krém Clinique All About Eyes Rich, který hydratuje oční okolí a eliminuje tmavé kruhy pod očima. Spolu s mým oblíbeným Moisture Surge tvoří dokonalý pár.

A posledním tipem je matná hydratační rtěnka Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Glow Matte, kterou jsem prvně viděla na kamarádce a hned jsem si ji musela objednat. Influencer marketing v té nejpřirozenější podobě.

TELEGRAFICKY

 

Exit mobile version
Přejít k navigační liště