VERONIKA

Tipy | Beauty | Září 2022

Víte, jaké je tajemství pěkné pleti? Čistota, výživa a ochrana. Tento měsíc mám pro vás proto tipy na mojí all-time favourite obličejovou péči, bez které bych nemohla existovat. 

Hydratační krém

Pokud bych měla jmenovat jeden jediný kosmetický produkt, který mám vždycky s sebou (na cestách i v lese), je to hydratační krém. Už několik let se pravidelně vracím k Moisture Surge™ 100H Auto-Replenishing Hydrator od Clinique, ale v posledních letech jsem si oblíbila i Hydra 24+ Crème Glacée od Payot, DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme od Estée Lauder nebo Kiehl’s Ultra Facial, který používám teď. Všechny jsou lehké, rychle se vpíjí, slouží jako skvělý základ pod make-up a zanechávají pleť hezky hydratovanou, hladkou a rozjasněnou.

Micelární voda

Další must-have v mé kosmetické taštičce je micelární voda, kterou si každé ráno a večer čistím pleť. Momentálně mám na umyvadle Payot Les Démaquillantes Eau Micellaire Express, kterou střídám se Sébium H2O od Biodermy.

Balzám na rty

A poslední nezbytností, kterou mám pomalu v každé kabelce, je hydratační balzám na rty. Mezi moje nejoblíbenější patří Payot Crème No.2 Stick Lèvres, Special Treatment od Grown Alchemist, Atoderm od Biodermy nebo balzám Avène Cold Cream.

 

Přejít k navigační liště