Site icon VERONIKA

Pohádková noc v Hotelu Victory

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem si krátce před odetem do Budapešti kontrolovala maily, mezi všemi těmi nabídkami na prášky na hubnutí a pánské trenýrky na mě vyskočila jedna nečekaná pozvánka. Psalo se v ní, zda bych nechtěla na dva dny uniknout z šedé pražské reality a strávit noc v brněnském Hotelu Victory. Na programu prý bude několikachodová večeře v luxusní restauraci, thajská masáž a casino. Zkrátka jedna velká paráda.

Dokonalá pozvánka!

Jak asi chápete, radostí jsem málem spadla ze židle. Po pár minutách plných euforie jsem se ale podívala na datum a polilo mě horko. Jak už to tak totiž bývá, termín byl v ten nejnevhodnější čas, co mohl být. Začátek semestru, první týden ve škole, kde jsem prakticky od rána do večera, a k tomu několik deadlinů kampaní a focení, to všechno na mě po otevření diáře zoufale volalo a já nevěděla, co s tím.

Na jednu stranu jsem si chtěla tenhle skvělý press trip užít, na stranu druhou jsem se bála, že budu celou dobu vynervovaná z toho, jak zase nic nestíhám. A teď si vyber.

Jak už jste ale pravděpodobně zaznamenali na mém Instagramu, emoce nakonec (jako vždycky) zvítězily nad rozumem a já jsem se minulou středu ocitla na vlakovém nádraží, kde tohle naše malé blogerské dobrodružství začalo…

Je krátce po jedné hodině a já běžím rovnou z přednášky na hlavní nádraží. Sraz stíhám jen tak tak a o pár chvil později už společně s dalšími blogery a influencery nastupujeme do vlaku směr Brno. Cesta ubíhá lusknutím prstu a my v dobré náladě a plni očekávání nasedáme do taxíků, které na nás čekají na nádraží a odvážejí nás do cíle.

Při vstupu do krásného Hotelu Victory je pro nás pak připraven welcome drink, dostáváme karty od pokojů a s neutajitelnou jiskrou v oku jdeme prozkoumat, co všechno nám tohle jedinečné místo může nabídnout.

Průběžně se střídáme v masážním studiu, kde si nás berou do parády rodilé Thajky, následuje ochutnávka degustačního menu v restauraci SIGNATURE, kterou má pod taktovkou šéfkuchař Pavel Veltruský (vařil i pro Julii Roberts btw), a během několikahodinové večeře máme možnost ochutnat vše od kaviáru, šneků, výborných ryb až po několik druhů domácího chleba a napárovaných vín. Tohle je pohádka.

Krátce před půlnocí se pak přesouváme do brněnského Las Vegas, místního casina, kde dáváme jednu partičku blackjacku za druhou, v ruletě sázíme na červenou (a já neustále riskuju a následně prohrávám všechny naštěstíjennepravé žetony, co mám…) a nasáváme tu jedinečnou atmosféru, kterou tohe místo s prohlubující se nocí má. 

Následujícího dne se i přes menší spánkový deficit probouzím ve skvělé náladě a celá hladová běžím prozkoumat, jak bohatá bude zdejší hotelová snídaně. (Abyste mě správně chápali, snídaně, které mi navíc připraví někdo jiný, jsou totiž moje nejoblíbenější část dne!) Tam si společně s dalšími stejně naladěnými (a ospalými) influencery užíváme poslední pohádkový chvíle, notujeme si, jak parádní parta jsme se na tomhle press tripu sešla, a pak se slzou v oku nasedáme do taxíků a vydáváme se na cestu zpět do nekonečného kolotoče všedních dnů…

Veronika ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště