Site icon VERONIKA

Photo Diary || Září 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Processed with VSCO with a4 preset

Nemám tušení, jak se to stalo, ale už tu máme zase konec měsíce. Měsíce, během kterého se toho událo tolik, že ani nevím, kde začít. A i když nám ještě pár zářijových dní zbývá, rozhodla jsem se, že se s vámi o střípky z mých všedních dnů podělím už dnes, protože v následujících dnech mám v plánu slavit své (dnešní) jednadvacáté narozeniny a je mi jasné, že k sepsání Photo Diary bych se jen tak nedostala. Tak se teď pohodlně usaďte, vezměte si do ruky šálek kávy a můj měsíc v obrázcích právě začíná;

Část článku vznikla ve spolupráci s MONETA Money Bank

Nemůžu začít jinak než zmínkou o Prague Coffee Guide. V polovině září jsem totiž konečně do světa vypustila projekt, na kterém jsem poslední týdny pracovala dnem i nocí, a ač tomu pořád nemůžu uvěřit, můj sen se stal skutečností. Díky vaší neuvěřitelné podpoře se částka potřebná na vydání knížky vybrala během tří dnů a už brzy půjde do tisku. Děkuju!

Kromě knížky jsem v rámci blogu také pracovala na několika zajímavých kampaních a o jedné z nich bych vám tu dnes chtěla povědět víc. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s MONETA Money Bank, v rámci které bych vám ráda představila věrnostní program bene+. Jde o cashbackový program, který má v nabídce spoustu partnerů, u kterých dostanete při placení platební kartou od MONETA Money Bank určitá procenta z platby zpátky na účet, a vzhledem k tomu, že je partnerem třeba Zoot, CK Blue Style nebo Flamengo květiny, dokonce i já jsem se konečně vzdala předsudků a začala tenhle cashbackový program využívat. (A to už je vzhledem k mé nesmyslné averzi vůči řešení peněz a bankám co říct:) )

Během září jsem pak ještě stihla navštívit to naše lesní království, vypít litry kafe, natočit rozhovor pro eVisions, zabrousit na několik krásných blogerských eventů, cvičit jógu a vycestovat do Porta, o kterém vám sepíšu samostatný článek.

Jak jste tedy mohli vidět hlavně na mém Instagramu, byl to zase nabitý měsíc. Měsíc plný slz i neuvěřitelné vděčnosti za to, jak úžasné lidi mám kolem sebe. Teď mě čeká posledních pár dní bez školy, budu dokončovat knížku, pracovat a doufat, že až prvního října dostanu rozvrh, nebudu mít nutkání utéct někam hodně daleko…

Tak mi prosím držte palce a užijte si fotky:)

Veronika ♥

Letec Espresso Bar

Spell Coffee

Po sto letech na farmařských trzích na Náplavce ♥

Když se daří…

Event pod taktovkou Nespressa

Fotky z podzimní kampaně pro Revlon

La Petite France Prague

SmetanaQ Bistro & Café

Už zase v Berlin Bar Prague ♥

Vršovice mají novou kavárnu! Jmenuje se Koncept 0 a pokud máte rádi berlínský styl, budete tu moc spoko ♥

U Sandokana ♥

Coffee House Prague

A pro změnu ještě Forrest Bistro ♥

Láska ♥

Tvoje Máma ♥

Ranní chvilka ve Spell, kam jsem tentokrát zašla i na úpravu obočí ♥

Letenská Cobra

Exit mobile version
Přejít k navigační liště