Site icon VERONIKA

Photo Diary || Duben 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem ráno vycházela z domu, vlastně jsem ani netušila, kam jdu. Je sobota. Všechny kavárny praskají ve švech, avo toasty létají vzduchem a mě bylo jasné, že pokud nechci, aby mi jeden z nich přistál na hlavě, budu muset najít nějaké klidnější místo. Ono totiž, když pracujete z kaváren, má to i jisté nevýhody. Kdykoliv vytáhnu počítač, pocítím na sobě hned několik nevraživých pohledů a pokud bych je chtěla proměnit zpátky v úsměv, musela bych udělat útratu alespoň za milion. Což bych sice moc ráda, ale můj zůstatek na kartě je značně proti.

A tak jsem zas v Tvojí Mámě. Stejně jako před měsícem, kdy jsem vám sepisovala březnové Photo Diary, i dnes mě sem něco táhlo. Je tu klid, ale ne velký. Hraje tu příjemná hudba, do ucha mi drnčí mlýnek na kávu a z trouby se line vůně čerstvě upečených buchet. Atmofséra jako stvořená na to, abych vám zas pověděla o všech radostech a strastech, které mě během uplynulého měsíce potkaly. Takže si udělejte pohodlí, dubnové Photo Diary právě začíná.

Elite Bloggers Content Marketing

Upřímně, ani nevím, kde začít. Mám pocit, že duben utekl lusknutím prstu, ale zároveň jsem toho zažila víc než dost. Všechno to začalo naší malou severskou pohádkou, kterou jsem si užila do posledního okamžiku. Pak přišel na řadu piknik na rozkvetlém Petříně a Matějská, o které jsem vám psala zde. Následoval krásný workshop s L’Occitane, kde jsme si spolu s dalšími blogerkami vyzkoušely tureckou techniku malby na vodní hladině ebru a vyrobily si tak nádherné taštičky na kosmetiku, a moc pěkný event Líčírny, který se konal ve vinohradském Book Therapy.

Nesmím zapomenout ani na největší kávovou událost u nás, Baristu roku, která proběhla v pražské Pragovce a kde jsem měla možnost veřejně diskutovat na téma Instagram & Kavárny. Mé dojmy a spoustu fotek najdete v tomto článku, takže pokud by vás zajímalo, jak takový kávový festival vypadá, můžete se mrknout i tam.

Kromě těhle radostí a highlightů jsem samozřejmě strávila i nespočet hodin na přednáškách, francouzštině, ve fitku a před obrazovkou počítače, ale díky tomu nádhernému počasí, které nám poslední dny dělá radost, mi to všechno připadá tak nějak zvládnutelnější. Máte to taky tak?

Dubnové novinky

No a co by to bylo za Photo Diary, kdybych se tu s vámi  nepodělila i o nějaké ty novinky, které u nás v posledních dnech vyrostly. Jako první musím zmínit nádhernou vietnamskou kavárnu Cà Phê, která před pár dny otevřela v Holešovicích a je žhavým adeptem na další populární insta-friendly zákoutí.

Z kaváren se nám v Praze pak ještě objevily Café Jirásek, cestovatelská Kavárna dobrodruha, SLOW Cafe, Rainbow’s End Cafe and Art Garden, Cafe Spirit, Helen’s Coffee a Holé Kafe, což je myslím pěkná porce nových míst. Všechny, které jsem už stihla navštívit, jsem vám doplnila do mapy kaváren, ale pokud pro mě máte nějaké další tipy, určitě mi je průběžně posílejte!

A na závěr tentokrát nezůstanu jen u kaváren, protože bych se s vámi ráda podělila i o další místa, která si vaši pozornost určitě zaslouží. Můžete se podívat třeba na pekárnu Tady a teď, která si zakládá na pomalém a hlavně kvalitním pečení, jedinečné Juice me baby, kde si pochutnáte na vyladěných smoothies, zacvičíte si jógu a zklidníte své tělo i mysl, skandinávské bistro DÓTTIR, nový koncept známého vegetariánského řetězce Dhaba Cafe nebo karlínské bistro LEON.

A jak jste si duben užili vy? Mějte se nádherně a užijte si fotky!

Veronika ♥

Na vlasech u Lukyho

Nová řada Botanic Therapy od Garnier

Letos poprvé na zahrádce u Alchymisty ♥

Rána na farmářských trzích ♥

Krásný event v Book Therapy

Tisková konference ke kampani Květen měsíc bez lepku

Nové SLOW Cafe

Myšák ♥

Skvělý event s L’Occitane

Krásná knížka o kterou můžete soutěžit na mém Instagramu

Milované Mercy Bistro ♥

Velikonoční nadílka ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště