Site icon VERONIKA

Photo Diary || Červen 2019

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nemožné se stalo skutečným. Mám schválené téma na bakalářku. Po týdnu psaní všemožných žádostí a formalit, několika verzích a chvílích, kdy bych nejradši slova jako citace a formátování navždy vymazala ze slovníku, jsem od rektora dostala svolení. Doplnil ho sice o nespočet poznámek o tom, jak složité to budu mít, ale co. Už mě (snad) čeká jen poslední rok a budu volná. Budu si už jen pracovat a žít. Budu se dál vzdělávat, číst marketingové knížky, chodit na přednášky, ale všechno to budu dělat s radostí a bez stresu ze zkoušek a testů. Bez zbytečných a někdy až moc přeceňovaných formalit.

Ale to už zase odbíhám. I když mám pro vás dnes připravený osobnější článek, o škole se s vámi už bavit nechci. Červen se totiž nesl v úplně jiném duchu. Letním. Měla jsem čas na vysedávání na zahrádkách kaváren, výlety, práci i milé blogerské eventy. A jak už je v Photo Diary zvykem, vezmu vás teď do všech těch hezkých okamžiků s sebou.

Hned na začátku měsíce jsme s Elite Bloggers vyjeli na třídenní team building na kouzelný Statek U Medvěda, kde jsme měli pronajaté dva nádherné apartmány – jeden pro blogerky, druhý pro zaměstnance. A řeknu vám, že jsem tady teda rozhodně nebyla naposledy!

Během těch tří dnů jsme si užívali společné snídaně, slunili jsme se na šlapadlech a nechyběla ani pořádná letní grilovačka.

Jedno odpoledne jsme měly v plánu pohodovou, asi patnáctikilometrovou procházku, ze které se nakonec vyklubal nekonečný šestihodinový pochod smrti. Hned po startu nás totiž zastihl ukrutný liják, po kterém se některé blogerky i vrátily zpátky na statek, a pak jsme nějakým nedopatřením sešly ze stezky a celé se to trochu zvrhlo… Nakonec jsme ale (až na jeden vyvrtnutý kotník), všechny přežily a po návratu na statek jsme si povídali u masivního dřevěného stolu ještě dlouho do noci.

Vytoužená pauza po několika hodinách chůze a poslední zbytky jídla a pití, o které jsme se spravedlivě dělily:)

Poslední den jsme se vydali do Českého Krumlova, kde jsem byla vůbec poprvé a kam se musím určitě vrátit, abych všechny ty nádherný uličky prozkoumala blíž. Tam jsme zašli na snídani (já teda jen na kafe) do parádní kavárny Kolektiv a pak jsme se rychle skočili podívat na vyhlídku a fičeli jsme zase zpátky do pražské reality.

V Praze na mě pak čekala ještě spousta nedořešených věcí do školy, poslední zkoušky a prezentace, práce, ale i procházky, farmářský trhy a kafíčka s mými nejbližšími.

A samozřejmě nechyběly ani večery v John Reed Fitness, kam chodím hlavně na skupinové posilovací lekce a pondělní street dance.

Konečně jsem se také dostala do SUN.DAY Terrace, kde plánuji v letních měsících vysedávat do aleluja!

Konečně jsem ulovila Levis 501! Jsou z druhé ruky a sotva je zapnu, ale i tak z nich mám fakt radost. Jen teda nesmím přibrat ani centimetr:)

Jedna momentka z rychlého focení s Beccou a miniaturním Leem ♥

Na tyhle kouzelný letní večery na Náplavce jsem se tak těšila!

Jak už pravděpodobně víte, s partou přátel pořádáme každé léto dětský tábor v tom našem lesním království. A začátkem června jsem tam strávila rovnou dva víkendy – během prvního jsme celý tábor postavili a pár dní na to jsme si tam jeli užít jednu sranda akci, jejíž průběh ale nezasvěceným jen těžko popíšu. Nicméně, tančilo se do brzkých ranních hodin:)

A po litrech táborovýho (instantního) kafe jsem si to v Praze zase musela vynahradit. Tahle fotka je ze Super Tramp Coffee, kterému jsem dala po delší pauze zase šanci a musím říct, že poslední tři návštěvy byly na jedničku. 

V červnu jsem také měla víc času na blogerské eventy, což jsem si užívala do posledního doušku. Následující fotky jsou z akce s Nespressem, které představovalo limitované edice káv inspirovaných australským létem. 

Akce se konala na břehu Vltavy ve VK Slavia a nechyběl ani naprosto famózní catering.

Kdykoliv to jen jde, vybírám si na počítačování kavárny se zahrádkou, kde se mi v těhle vedrech pracuje jedna báseň.

Moje oblíbená fotka z kafíčkování s babičkou ♥

Na Lazarské otevřela nová kavárna Narcoffee Roasters!

Cukrárna Alchymista a její kouzelná zahrada je v létě nutnost ♥

Po dvouleté pauze jsem si zase předplatila ELLE a tyhle chvilky, kdy mám čas jen sama na sebe a nové číslo, si náramně užívám. Doufám jen, že na to budu mít čas, i když mi zase začne škola…

V rámci Elite Bloggers máme v hubu pravidelné coffee hours na různá témata a tentokrát jsme se bavili o SEO a optimalizaci našich blogů pro vyhledávače.

Jako každý měsíc, i tentokrát jsem o sebe nechala pečovat v nehtovém studiu Vědomá Krása.

A taky jsem opět zašla na vlasy k Lukymu, který mi tentokrát umíchal tenhle zlatavý přeliv. Co na něj říkáte?

No a na závěr tady pro vás mám fotky z krátkého press tripu do Brna, kam mě pozvalo NOTINO při příležitosti oslav svého patnáctiletého výročí. Už pár dní před akcí mi do mailu přistál skvěle propracovaný Notino Guide, kde byly tipy na nejlepší kavárny, bary a instafriendly místa v Brně, což mi přijde jako skvělý detail, díky kterému jsem se těšila ještě o kousek víc. Celá akce pak vypukla v pátek ve dvanáct hodin, kdy pro mě a další české i slovenské blogerky přijela soukromá šalina plná balónků a odvezla nás do krásných prostor NOTINO kanceláří.

Tam nás čekalo krátké povídání o značce, prošly jsme si všechna patra, přičemž jsme pozorovaly zaměstnance v akci (museli z nás mít velkou radost), a rozbalily jsme si krásné dárečky, které pro nás NOTINO připravilo.

Pak jsme zase nasedly do šaliny a vydali se k nádhernému Janáčkovu divadlu. 

Tam následoval rozchod a my měly asi hodinu a půl na to, abychom našly hotel, hodily rychlou sprchu (bylo fakt nesnesitelné horko) a vystajlovaly se ve stylu decadent beauty queen, ve kterém se nasla celá večerní party.

Party se konala na střešní terase NEST Interiér, která byla tou dobou doslova zalitá sluncem. A samozřejmě nechyběl ani make-up artista, bar a skvělý catering. 

A takhle to prosím vypadá, když blogerkám nastane zlatá hodinka:)

Program pak ještě pokračoval ve vyhlášeném brněnském baru, ale já už jsem se odpojila a šla jsem si ještě trochu popracovat na hotel.

No a moje nejoblíbenější část dne, ráno, začalo pomalou hotelovou snídaní, kterou jsem si užila ještě ve společnosti dalších blogerek, které byly na hotelu se mnou. Většina z nich jela pak hned zpátky domů, ale já jsem se rozhodla, že si návštěvu Brna trochu prodloužím a autobus zpátky do Prahy jsem si koupila až na odpoledne. 

Zašla jsem si pak na sobotní farmářské trhy na Zelňáku a na zahrádce mojí oblíbené kavárny V Melounovém cukru jsem odpovídala na všechny nevyřízené maily. A náramně jsem si to užívala!

A i když už jsem to udělala několikrát osobně, chci i takhle veřejně poděkovat NOTINO za pozvání a skvělé dva dny. Jsem za tyhle zážitky, které mi blogování přináší, moc vděčná.

No a na úplný závěr tady pro vás mám ještě pár tipů na produkty, které mi NOTINO v rámci naší spolupráce věnovalo. První věcí, bez které nedám v létě ani ránu, je transparentní pudr Shiseido, kterým každé ráno (a i během dne) zafixuji obličej.

Další je rtěnka MAC Cremesheen Lipstick v odstínu Dare You, kterou jsem si zamilovala už minulý měsíc na brunchi, o kterém jsem vám psala v květnovém Photo Diary.

Dalším objevem, který právě testuji, je vlasová řada Maria Nila Sheer Silver. Jak už jsem vám psala na Instagramu, měla jsem před sebou let, na který jsem si mohla vzít jen malé palubní zavazadlo (ani kabelka by neprošla), tak jsem tyhle mini cestovní verze opravdu ocenila.

A když už jsme u těch miniatur, objednala jsem si i tuhle rozkošnou cestovní žehličku na vlasy Remington, kterou od teď beru všude s sebou!

No a teď, když si čtete tyhle řádky, potím krev na letní marketingové summer school v Paříži (článek o loňské zkušenosti z Vídně najdete zde). A i když to rozhodně není procházka růžovou zahradou, věřím, že mě tahle zkušenost posune zase o kousek dál. 

Jak jste si červen užili vy? Kdyby vás cokoliv zajímalo, nebojte se zeptat v komentářích nebo mi napište na mém Instagramu @veronikatazlerova!

Veronika ♥

Exit mobile version
Přejít k navigační liště