Site icon VERONIKA

Photo Diary || Červen 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sedím ve vlaku do Vídně, kam jedu na týdenní marketingový kurz, poslouchám svůj oblíbený playlist na Spotify a místo toho, abych vám sepisovala, co všechno mě během uplynulého měsíce potkalo, jen zasněně koukám z okna a vzpomínám na všechny ty kouzelný chvíle, které jsem během června zažila.

Aniž bych to totiž plánovala (dobře, vy stejně víte, že já plánuju všechno), červen pro mě byl ve spoustě věcí zlomový. Začátkem měsíce jsem zvládla poslední zkoušku a úspěšně tím ukončila první rok na vysoké, přednášela jsem na Blogerfestu, kde jste mi dodali obrovskou motivaci pokračovat v tom, co dělám, na kávové akci Filtruj! jsem zase povídala na téma social media marketing kaváren, dvakrát jsem odjela do toho našeho lesního království, kývla jsem na pár velkých výzev a v mezičase jsem stihla i oběhnout několik nádherných blogerských akcí.

Největší krok do neznáma pro mě ale byla prohlídka jednoho kouzelného vršovického bytu, který jsme nakonec s kamarádkou za pomoci našeho šarmu a inteligence (nebo možná vysokých podpatků a červené rtěnky?) vybojovaly, a před pár dny podepsaly nájemní smlouvu.

A ač je mi jasné, že tím mi teď končí veškeré cesty do zahraničí, spontánní nákupy, saláty z Delmartu a bůhvíco ještě, když jsem si zvážila všechna pro a proti, ta svoboda a krásný prosvětlený pokoj s velkým oknem nakonec vyhrály na plné čáře.

Možná mi za pár měsíců dojdou peníze a tvrdě narazím, ale tuhle možnost si v žádném případě připouštět nechci. Věřím, že když budu dál makat, psát, fotit a dělat to, co miluju, všechno bude tak, jak má. A když ne, tak vymyslím plán B. Tečka.

V následujících dnech mě tedy kromě každodenních marketingových workshopů, práce na zakázce pro Alfa Romeo (vzhledem k tomu, že zvládnu tak maximálně rozpoznat bílé auto od černého, lepšího klienta jsem si nemohla přát!) a procházek vídeňskými ulicemi, čeká i stěhování a řeknu vám narovinu, že vůbec netuším, zda jsem na tenhle krok připravená… Všechno je ale jednou poprvé a já tak nějak tuším, že tohle léto mě ještě v mnohém překvapí.

Nicméně, teď už konec povídání a užijte si fotky!

Veronika ♥

Krásný event, který pro nás v Cathedral Café připravila značka Origins

Farmářské trhy ♥

Kouzelné pekařství La Petite France

Skvělá blogerská MAC party v Pauseterii

Super Tramp a jedna nemilá zkušenost, o které jsem vám psala na Instagramu…

Výlet do toho našeho lesního království

Na nehtech ve studiu Vědomá Krása

Výborný catering MoMo Veg Café na Blogerfestu 

Manifesto market jsem si zamilovala! Byli jste už?

Exit mobile version
Přejít k navigační liště