VERONIKA

Deset knih, které mi otevřely oči

Jsou knihy a knihy. Některé čteme, abychom na chvíli unikli do jiného světa, doby. Abychom žili životy hlavních postav, odreagovali se, pobavili. Tyhle oddechovky, jak jim říkám, si zpravidla beru na dovolenou a jsou pro mě symbolem pohody a klidu. Nechám se vtáhnout do děje, několik dní prožívám emoce hlavního hrdiny a když příběh skončí, víckrát se už ke knize nevrátím.

A pak tu jsou knihy, které chci mít ve své knihovně. Takové, ke kterým se ráda vracím, hledám v nich zajímavé myšlenky a znovu a znovu si připomínám důležité části, které jsem si podtrhla. A právě o nich bude dnešní článek. V následujících řádcích se s vámi podělím o deset knih, které postupně, jedna za druhou, zformovaly můj pohled na svět. Výběr odráží moji lásku k marketingu, psychologii, fyzickému i duševnímu zdraví a kavárnám a každá z nich pro mě představuje pomyslný kousek skládačky, jež zapadl na své místo a pomohl mi nahlížet na život tak, jak na něj nahlížím dnes.

Doufám, že vás můj výběr inspiruje a budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, jaké knihy otevřely oči vám;

Jaké knihy ovlivnily vás? Kdyby vás zajímalo, co dalšího čtu nebo poslouchám, můžete si přečíst i tento článek, kde jsem vypsala mé oblíbené blogy a podcasty, a pokud nechcete být ochuzeni o žádné novinky, nové objevy pravidelně sdílím ve Stories na mém Instagramu @veronikatazlerova.

Veronika ♥

Přejít k navigační liště